Ekologiczna trwałość z wieloletnią gwarancją

Poliuretanowa warstwa

ścisle przylega do blachy samochodu, dzięki temu blacha nie ma styczności z wilgocią, brudem, piaskiem i nie zachodzą zjawiska korozji. Do tego skrzynia załadunkowa staje się bardziej usztywniona.

Kontakt

ul. Hawelańska 2
61-625 Poznań

tel. 61 - 822 - 00 - 88
tel. kom. 602 - 234 - 483

e-mail: office@kra-b.pl

Line-x

Na powierzchnie ochronne LINE-X udzielamy wieloletniej gwarancji.

LINE-X EKO & Żywność


Poliuretanowe warstwy LINE-X są nieszkodliwe dla środowiska naturalnego. zarówno w czasie aplikacji jak i po ich utworzeniu. Komponenty tworzące warstwę ochronną nie zawierają rozpuszczalników, oraz innych szkodliwych dla środowiska składników. Produkt w czasie eksploatacji jest objęty gwarancją zapewniającą, że powłoka nie będzie się łuszczyć ani pękać przyczyniając się tym samym do powstawania pyłu.

Chcąc spełnić oczekiwania firmy spożywczych poszukujących trwałych materiałów mogących mieć kontakt z żywnością LINE-X poddał swoje produkty procesowi certyfikacji. LINE-X po szeregu testów laboratoryjnych otrzymał certyfikat potwierdzający, że powłoki LINE-X mogą mieć kontakt z żywnością. Warstwy LINE-X są zalecanie by je stosować jako podłogi w halach produkcyjnych jak i jako podłogi i ściany samochodów transportujących żywność. Aby stwierdzić możliwość stosowania materiałów LINE-X w kontakcie z żywnością, warstwa kryjąca została przetestowana zgodnie z wymogami Dyrektywy odnośnie plastików 2002/72/EC, "Materiały plastikowe i artykuły w kontakcie z żywnością". W ściśle określonych warunkach testowych - 24 godziny w temperaturze 40 stopni Celsjusza, przy zastosowaniu nawodnionych i natłuszczonych symulatorów żywności.

Otrzymane wyniki, uwzględnione w sprawozdaniu RAPRA CTR numer 45982 wykazały, że poziomy całkowitej migracji mieszczą się w granicach limitów przewidzianych dla plastików. o grubości 10 mg/dc3. Zatem, na podstawie uzyskanych danych analitycznych stwierdzono, że materiał nadaje się do kontaktu z żywnością w przewidzianych dla niego zastosowaniach.

Produkt posiada europejski atest kontaktu z żywnoscią.

Powłoki chemoodporne , Powłoki trudnościeralne , Powłoki hydroizolacyjne , Powłoki antykorozyjne , Posadzki poliuretanowe, Poliuretanowe warstwy budownictwo, Poliuretanowe warstwy motoryzacja, Poliuretanowe warstwy przemysł, Poliuretanowe warstwy Poznań, Poliuretanowe warstwy Polska,

Copyright © 2010 AS4YOU. All Rights Reserved.