Ekologiczna trwałość z wieloletnią gwarancją

Poliuretanowa warstwa

ścisle przylega do blachy samochodu, dzięki temu blacha nie ma styczności z wilgocią, brudem, piaskiem i nie zachodzą zjawiska korozji. Do tego skrzynia załadunkowa staje się bardziej usztywniona.

Kontakt

ul. Hawelańska 2
61-625 Poznań

tel. 61 - 822 - 00 - 88
tel. kom. 602 - 234 - 483

e-mail: office@kra-b.pl

Line-x

Na powierzchnie ochronne LINE-X udzielamy wieloletniej gwarancji.

Przemysł


LINE-X w swojej ofercie posiada poliuretanowe warstwy ochronne odporne na działanie ługów i kwasów. Zabezpieczono nimi powierzchnie nie podlegają procesom korozji, ponieważ są szczelnie odizolowane od nieprzyjaznego środowiska. Warstwy te są z powodzeniem stosowane do zabezpieczenia basenów, zbiorników na ścieki komunalne i zanieczyszczenia przemysłowe, oraz dobrze się sprawdzają w zakładach galwanicznych.

Warstwy LINE-X są odporne na działanie wody morskiej o znacznym zasoleniu. Zabezpieczone powierzchnie nie ulegają korozji ponieważ LINE-X tworzy szczelna barierę pomiędzy słona wodą a zabezpieczonym przedmiotem oraz chronią je przed czynnikami mechanicznymi (uderzenia, otarcia, itp...). Stosowane są do zabezpieczania doków, ładowni ryb, ciągów komunikacyjnych łodzi (dzięki porowatej strukturze zmniejszają ryzyko poślizgu), kadłubów łodzi, wioseł, pomostów, itp.

Powierzchnie uszczelniające i ognioodporne LINE-X znajdują zastosowanie w przemyśle wydobywczym. Łatwość aplikacji warstwy XS-252 na każdy rodzaj powierzchni (niezależnie od kształtu) dała duże możliwości ochrony pracowników kopalni przed wydobywającym się metanem. Warstwy LINE-X spełniły wszystkie wymogi Amerykańskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa w Kopalniach (MSHA) oraz procedur dotyczących uszczelniaczy stosowanych w górnictwie (ASAP).

Warstwy ognioodporne LINE-X nanoszone doskonale dopasowują się do kształtu powierzchni które mają chronić. Metoda ta jest szeroko wykorzystywana do zabezpieczenia ciągów ewakuacyjnych budynków zarówno mieszkalnych jak i przemysłowych. Szczelność warstw zapobiega przedostawaniu się przez nie toksycznych gazów powstałych podczas pożaru, a tym samym zapobiega zatruciu się ewakuujących się nim ludzi. LINE-X XS-252 spełnił i przekroczył standardy materiałów żaroodpornych (BS 476 oraz ASTME 162).

Warstwy ochronne LINE-X są odporne na działanie wielu substancji chemicznych. Właściwości te w połączeniu z łatwością aplikacji na wszelakiego rodzaju zbiorniki, urządzenia przedmioty i powierzchnie daje niewyczerpany zakres stosowania ich agresywnych chemicznie środowiskach ( np. kwas siarkowy, kwas solny, fosforowy, wodorotlenek potasu itp.).

Powłoki chemoodporne , Powłoki trudnościeralne , Powłoki hydroizolacyjne , Powłoki antykorozyjne , Posadzki poliuretanowe, Poliuretanowe warstwy budownictwo, Poliuretanowe warstwy motoryzacja, Poliuretanowe warstwy przemysł, Poliuretanowe warstwy Poznań, Poliuretanowe warstwy Polska,

Copyright © 2010 AS4YOU. All Rights Reserved.