Ekologiczna trwałość z wieloletnią gwarancją

Poliuretanowa warstwa

ścisle przylega do blachy samochodu, dzięki temu blacha nie ma styczności z wilgocią, brudem, piaskiem i nie zachodzą zjawiska korozji. Do tego skrzynia załadunkowa staje się bardziej usztywniona.

Kontakt

ul. Hawelańska 2
61-625 Poznań

tel. 61 - 822 - 00 - 88
tel. kom. 602 - 234 - 483

e-mail: office@kra-b.pl

Line-x

Na powierzchnie ochronne LINE-X udzielamy wieloletniej gwarancji.

Militaria


Zwiększone ryzyko ataków terrorystycznych pociągnęło za sobą opracowanie nowych produktów LINE-X PAXCON. Warstwy ochronne serii PAXCON są w stanie zminimalizować skutki ataku bombowego i balistycznego.

Armia USA i Departament Obrony po szeregu testów uznała PAXCON za najodpowiedniejszy środek do minimalizowania skutków ataku terrorystycznego (wybrano go z pośród 27 produktów). W 2003 roku PAXCON uznano za strategicznego partnera Armii USA. Obecnie wszystkie budynki rządowe mogące stać się celem ataków terrorystycznych są zabezpieczane powłokami ochronnymi PAXCON.

PAXCON został uznany przez Armię USA i przemysł obronny Stanów Zjednoczonych za partnera strategicznego dzięki swoim właściwością ochronnym i warstwy PAXCON zostały oficjalnie zatwierdzone do ochrony sprzętu i bydynków rządu, armii, policji oraz prywatnych budynków i pojazdów na całym świecie, w tym USA Pentagon.

Powłoki chemoodporne , Powłoki trudnościeralne , Powłoki hydroizolacyjne , Powłoki antykorozyjne , Posadzki poliuretanowe, Poliuretanowe warstwy budownictwo, Poliuretanowe warstwy motoryzacja, Poliuretanowe warstwy przemysł, Poliuretanowe warstwy Poznań, Poliuretanowe warstwy Polska,

Copyright © 2010 AS4YOU. All Rights Reserved.