Ekologiczna trwałość z wieloletnią gwarancją

Poliuretanowa warstwa

ścisle przylega do blachy samochodu, dzięki temu blacha nie ma styczności z wilgocią, brudem, piaskiem i nie zachodzą zjawiska korozji. Do tego skrzynia załadunkowa staje się bardziej usztywniona.

Kontakt

ul. Hawelańska 2
61-625 Poznań

tel. 61 - 822 - 00 - 88
tel. kom. 602 - 234 - 483

e-mail: office@kra-b.pl

Line-x

Na powierzchnie ochronne LINE-X udzielamy wieloletniej gwarancji.

Budownictwo


Warstwy ochronne LINE-X mogą być użyte na większości sprzętu budowlanego niezależnie od jego kształtu i rozmiaru. Powłoki LINE-X mają doskonałe właściwości fizyko - chemiczne. Dobra odporność na ścieranie, odpowiednia twardość, wytrzymałość na uderzenia i wibracje.

Warstwy LINE-X doskonale nadają się do zabezpieczeń fundamentów, podmokłych piwnic i garaży, tam gdzie występują cieki wodne.

Warstwy ochronne LINE-X są stosowane jako antypoślizgowe powierzchnie hal przemysłowych, klatek schodowych, ramp, drabin, jak również w gospodarstwach rolnych jako podłogi w stajnich, oborach, chlewach i farmach drobiu. Struktura powierzchni warstw LINE-X powoduje zmniejszenie ryzyka poślizgu.

Powłoki LINE-X są elastyczne, sprężyste i posiadają tzw. pamięć kształtu, co powoduje wygłuszenie wibracji stojących na nich maszyn, oraz zmniejszenie hałasu.

LINE-X doskonale nadaje się do pokrywania dachów w domach jednorodzinnych jak również w zabudowie wielkomiejskiej. Dzięki szczelnej i zwartej budowie warstwy można zabezpieczyć dachy wykonane z eternitu. Specjalna piana stworzona z myślą o izolacjach z powodzeniem wypiera tradycyjne materiały (wełna mineralna, styropian) pozwalając zaoszczędzić czas i środki finansowe.

Powłoki chemoodporne , Powłoki trudnościeralne , Powłoki hydroizolacyjne , Powłoki antykorozyjne , Posadzki poliuretanowe, Poliuretanowe warstwy budownictwo, Poliuretanowe warstwy motoryzacja, Poliuretanowe warstwy przemysł, Poliuretanowe warstwy Poznań, Poliuretanowe warstwy Polska,

Copyright © 2010 AS4YOU. All Rights Reserved.